Vybavení - Ubytování Křižánky - Vysočina - ubytování v chalupě (penzion), Žďárské vrchy, dovolená na Vysočině, víkendové, týdenní a delší pobyty, lyžování na horách, cykloturistika, pěší turistika

Vybavení

Chalupa v létě

Celý objekt se skládá ze dvou zrcadlově situovaných nezávislých apartmánů, které lze dle potřeby sloučit, a nebo rozdělit.

Každý apartmán má vlastní kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice celkem pro šest osob, koupelnu a WC. Jeden obývací pokoj je vybaven kachlovými kamny, druhý obývací pokoj je vybaven krbem a kachlovými kamny. Tyto zdroje příjemného tepla však není nutné používat jako hlavní zdroj topení, poněvadž v celé chalupě se nachází ústřední topení.
V každém apartmánu je k dispozici zdarma rádio, televize (digital) a Wifi.

Vaše sportovní vybavení je možno uschovat v uzamykatelném prostoru vedle chalupy.

Společné prostory jsou hala s dalším WC a sklípek s předsíňkou vybavenou krbem. Vedle sklípku je infrasauna se sprchovým koutem. Více viz níže.

Chalupa stojí na vlastním pozemku o rozloze 3000 m2 s výhledem na louky a lesy. Cca 60 metrů od hlavní silnice s vlastním parkovištěm před objektem.

Hala

Hala

Je společná místnost pro oba apartmány. Vstupními dveřmi vcházíte nejprve do předsíně a po té do haly. Tato vede středem chalupy a na opačném konci jsou zadní dveře. Z haly se vstupuje do jednotlivých apartmánů a na verandu s venkovním posezením a výhledem na okolí.

Obývací pokoj

Plynule přechází do jídelny s kuchyní. Je vybaven dvěma pohodlnými sedačkami a křeslem, konferenčním stolkem, kuchyňským stolem, TV příjímačem, rádiem, ale jsou zde také kachlová kamna a nebo krb.

Obývací pokoj pravého apartmánu, kachlová kamna, televize Obývací pokoj pravého apartmánu, sedací souprava Obývací pokoj pravého apartmánu, krb a schodiště Obývací pokoj levého apartmánu, kachlová kamna, televize

Obývací pokoj levého apartmánu, sedací souprava

Kuchyně

Je stylově zařízena vybavena - lednicí s mrazákem, elektrickou troubou se sklokeramickou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, běžným nádobím a spíží. Na kuchyň navazuje jídelna a obývací pokoj.

Kuchyně Kuchyně

Ložnice

Jsou v podkroví a každý apartmán má dvě. Každá z ložnic je vybavena manželskou postelí a jednou samostatnou postelí včetně skříní pro oblečení. V každém apartmánu je jedna dětská postýlka.

První ložnice levého apartmánu Druhá ložnice levého apartmánu První ložnice pravého apartmánu Druhá ložnice pravého apartmánu

Koupelna

Každý apartmán má samostatnou koupelnu a WC. Koupelna je v podkroví vedle ložnice. Součástí koupelny je prostorná rohová vana, umyvadlo s nezbytnou skříňkou a pultíkem pod zrcadlem.

Koupelna Koupelna

Infra sauna

V objektu se nachází infra sauna včetně sprchového koutu.

Infra sauna Infra sauna Infra sauna

Sklípek s krbem a posezením

Pro zpříjemnění chvílí odpočinku nabízí chalupa stylově zařízený vinný sklípek s předsíňkou. Předsíňka je vybavena pohodlnou sedací soupravou.

Předsíňka sklípku Sklípek

Okolí chalupy

Součástí nabídky je i možnost využití příslušenství v okolí chalupy - 2 houpačky, dětský žebřík, houpací lavička, 2 bazény (větší pro dospělé, menší pro děti), trampolína, hřiště 6x12 m s umělým povrchem (volejbal, nohejbal, basketbal), pinponkový stůl, tabule na kreslení pro děti, pískoviště, krbové posezení, ohniště, detailní velká mapa okolí.

Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy Okolí chalupy